شرکت منشور سیمین - اختراعات ثبت شده

باتوجه به قيمت بالاي موتورهاي پله‌اي (‌استپرموتور) امكان استفاده از آنها در پروژه‌هاي ارزان قيمت تقريبا غيرممكن است. اين اختراع كمك مي‌كند تا از موتورهاي AC به نحوي استفاده كرد كه هم دور بالاتر از دور نامي داشته باشند و هم با دريافت فرمان توقف به صورت كامل بايستند.امل بايستند.

ويژگي غالب موتورهاي پله‌اي قابليت كنترل در حركت آنهاست ولي با توجه به قيمت بالاي موتورهاي يادشده استفاده از آنها در پروژه‌هاي آزمايشي و كوچك تقريبا غيرممكن است. اين اختراع كمك مي‌كند تا با تغييراتي در موتورهاي AC همان كارکرد موتورهاي پله‌اي را ايجاد نمود.

در پمپ‌هاي موجود از يك موتور استفاده شده كه با ايجاد حركت دوراني، آب را به سمت جلو مي‌راند؛ اين سيستم قديمي بسيار سنگين، پرهزينه و پر سروصدا است. در پمپ‌هاي 2 قطبي با استفاده از نيروي آهن‌ربايي، يك پيستون به جلو و عقب حركت كرده و آب را به طرف مقصد مي‌راند. قطعات سبك، ‌حجم كم و استفاده از انرژي بسيار پايين را مي‌توان از مزاياي اين مدل پمپ برشمرد.

اين سيستم كه با اقبال عمومي فراواني روبرو گرديد، از اتلاف انرژي به نحو كاملا ﻣﺆثري جلوگيري مي‌نمايد. با استفاده از سنسور دمايي در ساعات گرم روز، موتورخانه را خاموش مي‌كند و با توجه به قابليت فرماندهي، از روشن بودن موتورخانه در ساعات غير ضروري، مثل شب در ادارات و ساختمان‌هاي تجاري، جلوگيري مي‌كند و در عين حال موتورخانه را به صورت اتوماتيك در ساعات مقرر روشن مي‌كند. با يك حساب ساده مي‌توان نتيجه گرفت كه اين سيستم در ساختمان‌هاي دولتي بالغ بر 50 % ‌كاهش مصرف سوخت را موجب مي‌شود.

اين سيستم امكان افزايش يا كاهش سرعت حركت اسپيندل در ماشين‌هاي CNC را به صورت اتوماتيك ايجاد مي‌كند و با كمك آن در جاهايي كه سرعت بيشتر لازم باشد، ‌دستگاه با دريافت فرمان، سريعتر عمل مي‌كند و بالعكس. با اين كار زمان، به صورت چشمگيري در عملكرد ماشين‌هاي CNC كاهش مي‌يابد.

انتخاب مسير در هواپيما به وسيله بالك و در كشتي‌ها و زيردريايي‌ها به وسيله سكان انجام مي‌شود. در هواپيماها تغيير جهت بالك‌ها توسط سيستم هيدروليك صورت مي‌گيرد. اين سيستم‌ها خود داراي فرمان و حجم زيادي هستند و راه‌اندازي آنها نيز نيروي زيادي طلب مي‌كند. اين اختراع به كارگيري نيروهاي جانبي مثل فشار هوا و يا آب را امكانپذير می‌سازد و طي مراحلي كه نيرو و هزينه بسيار كمي را صرف مي‌كند، اين حركت به سادگي صورت مي‌گيرد.

در جوامع بشري كه سروصداي فراوان وسايل نقليه و فعاليت‌هاي مختلف بشري يكي از عوامل آزاردهنده انسان است، رسيدن به سكوت به يكي از آرزوها تبدیل شده است. اين سيستم با انعكاس امواج صوتي در واقع نوعي مقابله انجام مي‌دهد و باعث كاهش صداي ناهنجار مي‌گردد.

حضور در خارج از منزل همواره اين نگراني را در پي دارد كه آيا اجاق گاز روشن مانده يا خاموش است. با كمك اين تكنولوژي پس از گرفتن شماره منزل و يا وارد كردن كد خاص مي‌توان اجاق گاز را روشن و يا خاموش نمود.


 • صندوق فروشگاهی

  بدون فن و صدا.
  دارای صفحه لمسی خازنی.
  مجهز به شبکه بی سیم(Wi-Fi)،LAN.
  تبادل داده با کاربر و به‌روزرسانی از طریق 4 پورت USB .
  اطلاعات بیشتر


 • پوزبان

  بدون درایور
  اتصال به 3 دستگاه همزمان
  سازگار با همه پروتکل های PSPها
  اطلاعات بیشتر


 • GSM Modem

  دستگاهی است که برای ارسال و دریافت پیامک از طریق سیم کارت مورد استفاده قرار می گیرد.
  اطلاعات بیشتر


 • اسنتد لمسی

  بدون فن و صدا.
  دارای صفحه لمسیIR.
  مجهز به شبکه بی سیم(Wi-Fi)،LAN.
  تبادل داده با کاربر و به‌روزرسانی از طریق 4 پورت USB .
  اطلاعات بیشتر


 • کالرآیدی

  USB2.0-USB3.0
  FSK,DTMF
  Single,Network
  Save Offline, Line Disconnect
  Hock Off, Answer, Hock On
  Ring, Missed Call
  Dial Number, Caller ID
  اطلاعات بیشتر


 • CNC

  حرکت محور ها=800*500*500mm
  کنترلر=808D Siemens
  موتورمحورها=3000RPM
  اینورتر GSK 7.5(KW)
  سروو اسپیندل موتور GSK 8000RPM 7.5(KW)
  دارای ابزارگیر پنوماتیکی و برق سه فاز
  اطلاعات بیشتر


 • کنترلرهای صنعتی

  USB2.0-USB3.0/ بدون درایور/
  كنترل كننده موتور AC/ استپر موتور سه كاناله/ اينتر فيس و درايور استپر موتور چهار كاناله/ اينتر فيس Display چهار Digit/ انكودر روتاري سه كاناله/ مالتي پلاكسر 16 كانال دو انتخابي/ I/O هشت بيتي/ آنالوگ به ديجيتال 12 بيتي/ ديجيتال به آنالوگ 12 بيتي/ ديجيتال به آنالوگ 8 بيتي
  اطلاعات بیشتر

شرکت منشور سیمین

شرکت دانش بنیان منشور سيمين سال 1374 در حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار شروع به فعالیت نمود و تا به امروز با ساخت بیش از 50 محصول الکترونیکی،مکانیکی و نرم افزاری به عنوان یکی از مدعیان حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار در کشور می باشد. این شرکت علاوه بر موفقيت در توليدات خود، اعم از محصولات در حوزه امنيت نرم افزار و اتوماسيون صنعتي، در تحقيقات و نو آوري نيز همواره تلاش نموده و موفق بوده است.

لینک های مفید


شماره‌های تماس شرکت

ساعت کار
روزهای شنبه تا چهارشنبه
ساعت 8:00 الی 16:50